Sprostredkovanie poistenia

Zabezpečte svoj príjem, majetok alebo rodinu voči nepriaznivým faktorom.

✓ Bezplatná konzultácia  ✓ Ponuka do 24 hodín  ✓ Na celom Slovensku

Chcem sa poradiť

Navrhnutie poistenia na mieru

Chcete si poistiť hypotéku, váš príjem a rodinu alebo majetok no nechce sa vám študovať poistné podmienky jednotlivých produktov? Pomôžeme vám pripraviť spoľahlivé poistenie podľa vašej životnej situácie, kde si budete platiť len za veci, ktoré reálne potrebujete.

Dlhodobý servis a starostlivosť

Dbáme na prvotriedny servis zmlúv, aby ste mali z tejto služby ešte väčšiu pridanú hodnotu. Navyšovanie poistných súm, pripoistenie a odpoistenie rizík a osôb, to všetko je dôležitou súčasťou počas doby trvania zmluvy.

Analýza existujúcich zmlúv

Ak máte uzatvorené zmluvy životného alebo majetkového poistenia, bezplatne vám ich zanalyzujeme. Pri životnom poistení je dôležité platiť si hlavne za pripoistenia, ktoré môžu váš životný štandard ohroziť najviac a v produkte si nesporiť. Pri neživotnom poistení je hlavným kameňom úrazu mnohých klientov nastavená nízka poistná suma majetku. Pri analýze dávame pozor hlavne na výšky poistných súm, riziko podpoistenia a rozsah krytia.

Spolupracujeme s tými najlepšími na trhu

Pomáhame pri výbere spoľahlivého poistenia

Prečítajte si viac o jednotlivých cieľoch, s ktorými vám pomôžeme. 

Ako prebieha sprostredkovanie poistenia

Analýza situácie

Pri analýze vysoko dbáme na zber všetkých údajov potrebných pre správne nastavenie poistenia na mieru pre vás. Všetky vstupné parametre v značnej miere ovplyvňujú cenu a rozsah poistenia.

Príprava ponuky

Po prvotnej konzultácii a analýze vašej situácie vám pripravujeme ponuky z rôznych poisťovní. Vždy vám pripravíme dva druhy nastavenia daného poistenia - najkvalitnejšie a rozumný pomer ceny a kvality.

Výber produktu

Pri výbere produktu sa s vami bavíme o všetkých plusoch a mínusoch, ako aj o pomere ceny a kvality. Po porovnaní sa následne na základe vášho rozpočtu rozhodnete, ktorú z možností zrealizujeme.

Servis a správa

Pri poistení dbáme na servis zmlúv. V prípade poistnej udalosti, aktualizácii osobných údajov alebo rozsahu poistenia alebo zrušení poistenia vám sme plne k dispozícii a viete sa na nás kedykoľvek obrátiť.

relyon tim financnych poradcov

Tlmočíme z jazyka financií

Chcete mať v oblasti financií niekoho, na koho sa budete môcť spoľahnúť? Názov Relyon, v preklade “Spoľahnite sa” najlepšie vystihuje spoluprácu s nami. Je indikátorom, že sa na nás môžete obrátiť počas celej doby využívania finančného produktu. Dešifrujeme zložité informácie zo sveta financii, ktoré vám podávame v čo najzrozumiteľnejšom tvare.

Spoznajte nás

Naše referencie predstavujú spokojní klienti

Špecializujeme sa na poskytovanie kvalitných finančných služieb a podporujeme tak ľudí alebo podnikateľov pri dosahovaní ich finančných cieľov.

5.0
Based on 36 Reviews
google
Tomáš Kučera
31. januára 2023

Určite odporúčam. Super prístup od Jakuba Vojčíka, s ktorého pomocou v oblasti investovania som opäť spokojný.

google
Simona Janotova
12. januára 2023

So spoločnosťou Relyon a obzvlášť so službami pána Vojčíka sme boli nadmieru spokojní a naozaj vrelo odporúčam. Veľmi profesionálny prístup, vždy nápomocný vyriešiť všetko k našej spokojnosti,napriek tomu, že sme cez neho riešili iba životné poistenie nám poskytol nezištne cenné rady aj v oblasti hypoték, čo sa dnes vidí veľmi málo. Pri akýchkoľvek otázkach nebudem váhať a znovu sa na neho obrátime...

google
Denisa Ignáczová
25. novembra 2022

Profesionálne jednanie, časová flexibilita a ochota zodpovedať akékoľvek otazky z oblasti finančníctva. Daniela vrelo odporucam.

google
Jakub Kubis
23. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom Vojčíkom som bol veľmi spokojný. Všetko čo som potreboval, mi bolo zrozumiteľne vysvetlené tak aby to pochopil aj taký človek ako ja, ktorý sa v týchto veciach nevie veľmi pohybovať. Chválim jeho prístup a môžem odporúčať.

google
Dominika Nguyenova
23. novembra 2022

Relyon a priamo pána Vojčíka môžem vrelo odporúčať. Maximálna spokojnosť! Za mna naozaj odborné poradenstvo s ľudským prístupom, ochotou, ústretovosťou a trpezlivosťou. Žiadne vnucovanie finančných produktov, ktoré nepotrebujem, práve naopak - na základe mnou zadaných požadaviek a “kritérií” som obdržala prehľad produktov a možností so všetkými podrobnosťami a detailmi. Takže ušetrený čas a všetky informácie v jednom a skvelá komunikacia počas celého procesu, ako odborného poradcu, aj ako človeka. Vrelo odporúčam. Profesionálne služby a seriózne jednanie, žiadne naučené, neosobné frázy na pritiahnutie nového klienta, ale jasná a zrozumiteľná komunikácia. Patrím k podozrievavým ľuďom, ktorý si vždy najprv vopred preveria spoločnosť alebo človeka a nebolo tomu inak ani v prípade Relyon. A práve pozitívne skúsenosti iných ľudí ma presvedčili, že vyskúšam ich služby a neoľutovala som. Rozhodne aj napriek vzdialenosti plánujem s p. Vojčíkom spolupracovať aj naďalej.

google
Martin Bradáč
11. novembra 2022

Výborný profesionálny prístup. Ak hľadáte kvalitné finančné poradenstvo a sprostredkovanie, tak jednoznačne môžem len odporučiť.

google
Pavol Vojcik
8. novembra 2022

Jakub nám už niekoľko rokov pomáha so správnym nastavením našich osobných financií. Ušetrili sme vďaka nemu nemalé peniaze na skrytých poplatkoch v starých zmluvách a takisto nám aj pomohol s riešením a následným refinancovaním našej hypotéky. Ďakujeme 👍

google
Ján Molnár
8. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom som bol veľmi spokojný. Všetko mi bolo zrozumiteľne vysvetlené. Určite odporúčam.

google
Juliana Petrášová
8. novembra 2022

Jakubove služby vrelo odporúčam. Svoju robotu si robí poctivo a charakterne. 👍

google
Barbora Kovac
7. novembra 2022

Veľká spokojnosť. Nemám moc času sa venovať svojim financiam, a Daniel sa ozýva keď je to potrebné, čím mi pripomína nájsť si čas na investovanie. Cením si informovanie o možných vylepšeniach a starostlivosť v rámci investovania, ktoré mi ponúka.

google
martin polasko
2. novembra 2022

Daniel V. Je super človek s veľmi dobrým prístupom... všetky veci sa pokúsi vysvetliť zrozumiteľnou rečou aj pre človeka ktorý toho nevie veľa o investovaní Extrémne chválim jeho prístup

google
Marta Laczkó Puzová
28. októbra 2022

Ústretové jednanie, doplnenie mojich vedomostí zo sveta financií, všetko pekne vysvetlené. Spoluprácu môžem len odporučiť. S Danielom sme nastavili novú formu investovania do budúcnosti. Som veľmi spokojná.

google
Zuzana Gerecova
25. októbra 2022

So službami Daniela Vargu som veľmi spokojná. Na všetky moje otázky odpovedal zrozumiteľne, všetkému čomu som nerozumela mi vysvetlil, pôsobil veľmi transparentne a profesionálne. Je vidno že má široký rozhľad v odbore financií . Vrelo odporúčam aj ostatným využiť jeho služby.

google
Miriam Lukáčová
21. septembra 2022

Jakub Vojčík - Profesionálny a zároveň priateľský prístup pri riešení finančných záležitostí. Vie dať rady vo všetkých oblastiach financií, široký záber a dobrý prehľad.

google
Adam Gduľa
14. septembra 2022

Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a seriózny prístup Jakuba Kofčáka, ktorý má v danej oblasti financií prehľad na vysokej úrovni. Po osobnej skúsenosti môžem len odporučiť.

google
Michal Stričko
13. septembra 2022

S Danom Vargom mám veľmi dobré skúsenosti. Stále mi pomohol keď som mal nejaké otázky ohľadom investícií či iných produktov. Rozhodne plánujem s ním spolupracovať aj naďalej.

google
Miriam Marcisinova
9. septembra 2022

Danielove služby určite odporúčam ! Má prehľad vo svete financií a odpovie na akékoľvek otázky. Jeho priateľský a profesionálny prístup ma príjemne prekvapil. Všetko vybavil za mňa rýchlo a efektívne a bol mi kedykoľvek k dispozícii.

google
Alexander Diószeghy
4. septembra 2022

Daniel zo spoločnosti Reylon, nám pomohol s vybavením hypotéky na byt v Košiciach. Keďže pracujem a žijem v ČR, tak náš prípad bol veľmi špecifický a komplikovaný. Celá komunikácia a vybavovanie potvrdení a podpisov prebiehalo online. Vždy sa dalo dohodnúť na čase, kedy nám prekomunikoval všetky možnosti a riešil s nami naše otázky. Na niektoré veci vzhľadom na našu situáciu nevedel odpovedať okamžite, ale vždy si informácie vyhľadal, prezisťoval a následne nám ich odkomunikoval. V jednom okamžiku, kedy nás už tlačil čas bol ochotný pricestovať až do Prahy aby sa stihli doriešiť všetky potrebné formality. Aj keď sa náš prípad pomerne dlho naťahoval a vzniklo počas vybavovania mnoho problémov, tak aj vďaka Danielovi sa nám ho podarilo dotiahnuť do úspešného konca. Jednoznačne Vám spoločnosť Reylon a najmä Daniela môžem doporučiť, jeho prístup je veľmi profesionálny, ochotný a priateľský.

google
Peter Jenčár
2. septembra 2022

Super prístup a ochota pomôcť za každých okolností. Široký prehľad v oblasti financií, radosť spolupracovať. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje financie pod kontrolou. 😊💵

google
matej lesko
26. augusta 2022

S touto firmou mám dobré skúsenosti. Jednoduchá a príjemná komunikácia. Komunikoval som so zástupcom Danielom Vargom. Profesionálny a kamarátsky prístup. Vždy si na mňa našiel čas. Zatiaľ som nemal žiaden problém. Pomohol mi otvoriť si investičný účet. Taktiež ma edukoval v oblasti základnej finančnej gramotnosti a investovaní.

Potrebujete poradiť v oblasti poistenia?

Ak máte otázky ohľadom poistenia, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku. Pomohli sme už stovkám spokojných klientov.

  Najčastejšie otázky týkajúce sa výberu sprostredkovateľa poistenia

  Čo je sprostredkovanie poistenia?

  Sprostredkovanie poistenia je uzavretie poistného produktu medzi klientom a poistnou inštitúciou za pomoci tretej strany, sprostredkovateľa. Jeho práca spočíva v komplexnom predstavení všetkých možností, aby klient zistil, ktorý produkt na trhu je pre neho najvýhodnejší z hľadiska ceny a kvality. Pri jeho uzatváraní sprostredkovateľ poistenia takisto zastrešuje administratívu.

  Prečo využiť služby sprostredkovateľa poistenia?

  Hlavnými výhodami sú nižšia cena, lepšie krytie, ušetrený čas a znalosť celého produktu. Väčšina klientov nemá čas si porovnávať všetky produkty na poistnom trhu a ani detailne študovať poistné podmienky. Práve preto by bez sprostredkovateľa nevedeli, ktorý produkt je pre ich situáciu najvýhodnejší z hľadiska ceny a kvality, nevedeli by ako postupovať pri poistných udalostiach, aké výluky a obmedzenia daný produkt obsahuje a aké povinnosti musia ako poistníci dodržiavať. Vďaka tomu a aj vďaka asistencii odborníka pri poistných udalostiach sa vyhnú zamietnutiu poistného plnenia a platenie poistky im tak dáva istotu a zmysel.

  Ako určím, či je sprostredkovateľ poistenia odborník?

  Hlavný faktor, ktorý definuje kvalitného sprostredkovateľa poistenia sú recenzie klientov. Pokiaľ má daný sprostredkovateľ veľa pozitívnych recenzií a veľmi málo alebo žiadne negatívne recenzie, je oveľa vyššia šanca, že bude zároveň aj kvalitným odborníkom. Okrem toho sa dá odsledovať na stretnutí jeho odbornosť, ako pracuje s faktami, či vie presne odpovedať na všetky otázky, či proces sprostredkovania poistenia prebieha plynulo a či hovorí celú pravdu spolu so všetkými mínusami produktu.

  Kto je sprostredkovateľ poistenia a kto je poisťovací agent?

  Sprostredkovateľ poistenia je všeobecné označenie pre sprostredkovateľov, ktorí za peňažnú alebo nepeňažnú odmenu sprostredkujú poistenie medzi poisťovňou a klientom. Poisťovací agent je sprostredkovateľ poistenia, ktorý má zmluvu s jednou alebo viacerými poistnými inštitúciami. Líši sa tak od poisťovacieho makléra, ktorý nemá zmluvu s poistnými inštitúciami ale priamo s klientom.

  Koľko stojí stretnutie a aká je cena za sprostredkovanie poistenia?

  Stretnutie, poradenstvo a sprostredkovanie poistenia je zadarmo. Keďže sme finanční sprostredkovatelia, tak províziu za uzatvorenie produktu s klientom dostávame priamo od finančnej inštitúcie. Vy teda neplatíte nič navyše. Daný produkt sa nepredraží, práve naopak, môžete ho získať ešte lacnejšie. Dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu.

  Je možné využiť služby sprostredkovateľa poistenia online?

  Áno, všetky finančné služby od hypoték, cez poistenie až po investície vieme realizovať aj formou online videohovoru. Pre dohodnutie konzultácie si na našej stránke jednoducho vyberiete deň a čas konzultácie. Následne vám emailom potvrdíme stretnutie. Online poradenstvo štandardne prebieha cez Google Meet, no v prípade, že vám to nevyhovuje, použijeme iný spôsob.

  Poskytujete sprostredkovanie poistenia v Košiciach alebo aj na celom Slovensku?

  Naša spoločnosť má pobočku v meste Košice, avšak sprostredkovanie poistenia poskytujeme klientom po celom Slovensku. V niektorých prípadoch a termínoch máme možnosť vycestovať a osobne sa s klientmi stretnúť, v ostatných si s nimi dohadujeme online konzultáciu formou videohovoru.

  Mohlo by vás zaujímať

  Financie   ● Hypotéky   ● Investovanie