Hypotekárne poradenstvo

Získajte najlepšie hypotekárne podmienky na trhu bez zbytočných starostí.

✓ Bezplatná konzultácia  ✓ Ponuka do 24 hodín  ✓ Na celom Slovensku

Chcem sa poradiť

Navrhnutie hypotéky na mieru

Chcete si kúpiť, postaviť či rekonštruovať nehnuteľnosť rýchlo a bez zbytočných komplikácií, no neviete, na koho sa obrátiť? Alebo si chcete refinancovať svoje úvery a potrebujete usmerniť, ktorá možnosť je pre vás najvýhodnejšia? Pomôžeme vám s celým procesom, od predstavenia všetkých možností a postupu riešenia hypotéky, cez jej schválenie až po načerpanie peňazí.

Dlhodobý servis a starostlivosť

Je pre nás dôležité, aby ste detailne poznali celý postup vybavenia hypotéky od bankových procesov cez potrebné doklady k úveru až po záležitosti s katastrom. Vďaka tomu ide vybavenie hypotéky plynulo a “bez šedín”.

Jednoduchý vybavovací proces

Hypotekárny poradca vás odbremení od návštevy banky na nahodenie žiadosti o hypotéku, od návštevy katastra, od návštevy poisťovne a v prípade potreby vám aj dohodí šikovného znalca vo vašej lokalite. Do banky už prídete vždy na hotové.

Spolupracujeme s tými najlepšími na trhu

Ako prebieha hypotekárne poradenstvo

Analýza a riešenie

Zozbierame od vás údaje a ukážeme vám, aké podmienky dostanete v každej banke. Povieme vám, čo bude potrebné na nahodenie žiadosti a aké podmienky budete musieť splniť pred a po načerpaní hypotéky.

Príprava a podpis

Žiadosť do banky vám pripravíme my a po zozbieraní podkladov hypotéku posunieme na schválenie. Po schválení sa s bankou dohodneme na podpise zmlúv, v prípade potreby aj na otvorení bežného účtu.

Vybavovačky

Medzi podpisom úveru a čerpaním je potrebné vyriešiť vinkuláciu poistenia, kataster a pri refinancovaní aj vyčíslenie aktuálnych úverov. Všetky body okrem vyčíslenia za vás prevezmeme.

Čerpanie úveru

Po doplnení všetkých potrebných dokumentov bude úver pripravený na čerpanie. Vtedy daná banka posiela žiadané peniaze buď vám alebo majiteľovi, ktorý vám predáva nehnuteľnosť.

relyon tim financnych poradcov

Tlmočíme z jazyka financií

Chcete mať v oblasti financií niekoho, na koho sa budete môcť spoľahnúť? Názov Relyon, v preklade “Spoľahnite sa” najlepšie vystihuje spoluprácu s nami. Je indikátorom, že sa na nás môžete obrátiť počas celej doby využívania finančného produktu. Dešifrujeme zložité informácie zo sveta financii, ktoré vám podávame v čo najzrozumiteľnejšom tvare.

Spoznajte nás

Naše referencie predstavujú spokojní klienti

Špecializujeme sa na poskytovanie kvalitných finančných služieb a podporujeme tak ľudí alebo podnikateľov pri dosahovaní ich finančných cieľov.

5.0
Based on 36 Reviews
google
Tomáš Kučera
31. januára 2023

Určite odporúčam. Super prístup od Jakuba Vojčíka, s ktorého pomocou v oblasti investovania som opäť spokojný.

google
Simona Janotova
12. januára 2023

So spoločnosťou Relyon a obzvlášť so službami pána Vojčíka sme boli nadmieru spokojní a naozaj vrelo odporúčam. Veľmi profesionálny prístup, vždy nápomocný vyriešiť všetko k našej spokojnosti,napriek tomu, že sme cez neho riešili iba životné poistenie nám poskytol nezištne cenné rady aj v oblasti hypoték, čo sa dnes vidí veľmi málo. Pri akýchkoľvek otázkach nebudem váhať a znovu sa na neho obrátime...

google
Denisa Ignáczová
25. novembra 2022

Profesionálne jednanie, časová flexibilita a ochota zodpovedať akékoľvek otazky z oblasti finančníctva. Daniela vrelo odporucam.

google
Jakub Kubis
23. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom Vojčíkom som bol veľmi spokojný. Všetko čo som potreboval, mi bolo zrozumiteľne vysvetlené tak aby to pochopil aj taký človek ako ja, ktorý sa v týchto veciach nevie veľmi pohybovať. Chválim jeho prístup a môžem odporúčať.

google
Dominika Nguyenova
23. novembra 2022

Relyon a priamo pána Vojčíka môžem vrelo odporúčať. Maximálna spokojnosť! Za mna naozaj odborné poradenstvo s ľudským prístupom, ochotou, ústretovosťou a trpezlivosťou. Žiadne vnucovanie finančných produktov, ktoré nepotrebujem, práve naopak - na základe mnou zadaných požadaviek a “kritérií” som obdržala prehľad produktov a možností so všetkými podrobnosťami a detailmi. Takže ušetrený čas a všetky informácie v jednom a skvelá komunikacia počas celého procesu, ako odborného poradcu, aj ako človeka. Vrelo odporúčam. Profesionálne služby a seriózne jednanie, žiadne naučené, neosobné frázy na pritiahnutie nového klienta, ale jasná a zrozumiteľná komunikácia. Patrím k podozrievavým ľuďom, ktorý si vždy najprv vopred preveria spoločnosť alebo človeka a nebolo tomu inak ani v prípade Relyon. A práve pozitívne skúsenosti iných ľudí ma presvedčili, že vyskúšam ich služby a neoľutovala som. Rozhodne aj napriek vzdialenosti plánujem s p. Vojčíkom spolupracovať aj naďalej.

google
Martin Bradáč
11. novembra 2022

Výborný profesionálny prístup. Ak hľadáte kvalitné finančné poradenstvo a sprostredkovanie, tak jednoznačne môžem len odporučiť.

google
Pavol Vojcik
8. novembra 2022

Jakub nám už niekoľko rokov pomáha so správnym nastavením našich osobných financií. Ušetrili sme vďaka nemu nemalé peniaze na skrytých poplatkoch v starých zmluvách a takisto nám aj pomohol s riešením a následným refinancovaním našej hypotéky. Ďakujeme 👍

google
Ján Molnár
8. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom som bol veľmi spokojný. Všetko mi bolo zrozumiteľne vysvetlené. Určite odporúčam.

google
Juliana Petrášová
8. novembra 2022

Jakubove služby vrelo odporúčam. Svoju robotu si robí poctivo a charakterne. 👍

google
Barbora Kovac
7. novembra 2022

Veľká spokojnosť. Nemám moc času sa venovať svojim financiam, a Daniel sa ozýva keď je to potrebné, čím mi pripomína nájsť si čas na investovanie. Cením si informovanie o možných vylepšeniach a starostlivosť v rámci investovania, ktoré mi ponúka.

google
martin polasko
2. novembra 2022

Daniel V. Je super človek s veľmi dobrým prístupom... všetky veci sa pokúsi vysvetliť zrozumiteľnou rečou aj pre človeka ktorý toho nevie veľa o investovaní Extrémne chválim jeho prístup

google
Marta Laczkó Puzová
28. októbra 2022

Ústretové jednanie, doplnenie mojich vedomostí zo sveta financií, všetko pekne vysvetlené. Spoluprácu môžem len odporučiť. S Danielom sme nastavili novú formu investovania do budúcnosti. Som veľmi spokojná.

google
Zuzana Gerecova
25. októbra 2022

So službami Daniela Vargu som veľmi spokojná. Na všetky moje otázky odpovedal zrozumiteľne, všetkému čomu som nerozumela mi vysvetlil, pôsobil veľmi transparentne a profesionálne. Je vidno že má široký rozhľad v odbore financií . Vrelo odporúčam aj ostatným využiť jeho služby.

google
Miriam Lukáčová
21. septembra 2022

Jakub Vojčík - Profesionálny a zároveň priateľský prístup pri riešení finančných záležitostí. Vie dať rady vo všetkých oblastiach financií, široký záber a dobrý prehľad.

google
Adam Gduľa
14. septembra 2022

Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a seriózny prístup Jakuba Kofčáka, ktorý má v danej oblasti financií prehľad na vysokej úrovni. Po osobnej skúsenosti môžem len odporučiť.

google
Michal Stričko
13. septembra 2022

S Danom Vargom mám veľmi dobré skúsenosti. Stále mi pomohol keď som mal nejaké otázky ohľadom investícií či iných produktov. Rozhodne plánujem s ním spolupracovať aj naďalej.

google
Miriam Marcisinova
9. septembra 2022

Danielove služby určite odporúčam ! Má prehľad vo svete financií a odpovie na akékoľvek otázky. Jeho priateľský a profesionálny prístup ma príjemne prekvapil. Všetko vybavil za mňa rýchlo a efektívne a bol mi kedykoľvek k dispozícii.

google
Alexander Diószeghy
4. septembra 2022

Daniel zo spoločnosti Reylon, nám pomohol s vybavením hypotéky na byt v Košiciach. Keďže pracujem a žijem v ČR, tak náš prípad bol veľmi špecifický a komplikovaný. Celá komunikácia a vybavovanie potvrdení a podpisov prebiehalo online. Vždy sa dalo dohodnúť na čase, kedy nám prekomunikoval všetky možnosti a riešil s nami naše otázky. Na niektoré veci vzhľadom na našu situáciu nevedel odpovedať okamžite, ale vždy si informácie vyhľadal, prezisťoval a následne nám ich odkomunikoval. V jednom okamžiku, kedy nás už tlačil čas bol ochotný pricestovať až do Prahy aby sa stihli doriešiť všetky potrebné formality. Aj keď sa náš prípad pomerne dlho naťahoval a vzniklo počas vybavovania mnoho problémov, tak aj vďaka Danielovi sa nám ho podarilo dotiahnuť do úspešného konca. Jednoznačne Vám spoločnosť Reylon a najmä Daniela môžem doporučiť, jeho prístup je veľmi profesionálny, ochotný a priateľský.

google
Peter Jenčár
2. septembra 2022

Super prístup a ochota pomôcť za každých okolností. Široký prehľad v oblasti financií, radosť spolupracovať. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje financie pod kontrolou. 😊💵

google
matej lesko
26. augusta 2022

S touto firmou mám dobré skúsenosti. Jednoduchá a príjemná komunikácia. Komunikoval som so zástupcom Danielom Vargom. Profesionálny a kamarátsky prístup. Vždy si na mňa našiel čas. Zatiaľ som nemal žiaden problém. Pomohol mi otvoriť si investičný účet. Taktiež ma edukoval v oblasti základnej finančnej gramotnosti a investovaní.

Potrebujete poradiť v oblasti hypoték?

Ak máte otázky ohľadom hypotéky, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku. Pomohli sme už stovkám spokojných klientov.

  Najčastejšie otázky týkajúce sa výberu hypotekárneho poradcu

  Čo je hypotekárne poradenstvo?

  Hypotekárne poradenstvo alebo inak sprostredkovanie je znalosť metodických podmienok všetkých bánk, ktoré následne vieme využiť pri spolupráci s klientom s cieľom zabezpečiť priechodnosť a výhodné podmienky hypotéky.

  Prečo využiť služby hypotekárneho poradcu?

  Hlavnými výhodami sú znalosť metodických podmienok bánk, zastrešenie administratívy, ušetrený čas a peniaze. Vďaka tomu sa vyhnú zamietnutiu hypotéky, neprídu o zálohu za kupovanú nehnuteľnosť a nebudú mať negatívny záznam v úverovom registri. Väčšina klientov nemá čas si porovnávať ponuky všetkých bánk. Kvalitný sprostredkovateľ ich prevedie celým hypotekárnym procesom jednoducho a s ľahkosťou.

  Ako určím, či je hypotekárny poradca odborník?

  Hypotekárny poradca by mal ovládať metodické podmienky všetkých bánk. Po prvej konzultácii by vám mal predbežne určiť v ktorej banke bude váš prípad priechodný a kde dostanete najlepšie podmienky. Jeho odbornosť, ktorú viete odsledovať na stretnutí určujú aj recenzie. Takisto by mal odborník hovoriť celú pravdu, hlavne nezamlčať žiadne poplatky ani mínusy daného produktu alebo služby a mal by vedieť odpovedať na všetky vaše otázky.

  Kto je hypotekárny poradca a kto je hypotekárny špecialista?

  Hypotekárny špecialista je pracovník banky, ktorý má na starosti klientov, ktorí si prídu požiadať o hypotéku. Hypotekárny poradca alebo hypotekárny sprostredkovateľ nie je viazaný žiadnou bankou a klientovi tak vie poskytnúť komplexné porovnanie hypotekárneho trhu.

  Koľko stojí stretnutie a aká je cena za hypotekárne poradenstvo?

  Stretnutie, poradenstvo a sprostredkovanie hypotéky je zadarmo. Keďže sme finanční sprostredkovatelia, tak províziu za uzatvorenie produktu s klientom dostávame priamo od finančnej inštitúcie. Vy teda neplatíte nič navyše. Daný produkt sa nepredraží, práve naopak, môžete ho získať ešte lacnejšie. Dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu.

  Je možné využiť služby hypotekárneho poradcu online?

  Áno, všetky finančné služby od hypoték, cez poistenie až po investície vieme realizovať aj formou online videohovoru. Pre dohodnutie konzultácie si na našej stránke jednoducho vyberiete deň a čas konzultácie. Následne vám emailom potvrdíme stretnutie. Online poradenstvo štandardne prebieha cez Google Meet, no v prípade, že vám to nevyhovuje, použijeme iný spôsob.

  Poskytujete hypotekárne poradenstvo v Košiciach alebo aj na celom Slovensku?

  Naša spoločnosť má pobočku v meste Košice, avšak sprostredkovanie hypoték poskytujeme klientom po celom Slovensku. V niektorých prípadoch a termínoch máme možnosť vycestovať a osobne sa s klientmi stretnúť, v ostatných si s nimi dohadujeme online konzultáciu formou videohovoru.

  Mohlo by vás zaujímať

  Financie   ● Poistenie   ● Investovanie