Finančné poradenstvo

Dostaňte svoje financie pod kontrolu a pracujte s peniazmi ako expert.

✓ Bezplatná konzultácia  ✓ Ponuka do 24 hodín  ✓ Na celom Slovensku

Chcem sa poradiť

Komplexná správa financií

Ako finanční sprostredkovatelia spolupracujeme so všetkými najlepšími inštitúciami na finančnom trhu. Vieme vám predstaviť a porovnať všetky vaše možnosti na jednom mieste a sprostredkovať vám pre vás najvýhodnejší produkt. Týka sa to každej oblasti osobných financií od hypoték, cez investovanie a poistenie až po dôchodkové piliere.

Dlhodobý servis a starostlivosť

Našim klientom v prvom rade slúžime, nielen predávame produkty. Finančné portfólio klienta potrebuje byť spravované dlhodobo, aby mal klient stále prehodnotenú hypotéku na najlepšie podmienky na trhu, kvalitné krytie aktualizované na dnešné ceny liečob alebo opráv majetku, a takisto kontrolované investičné portfólio v bezpečných investičných nástrojoch. Túto starostlivosť zabezpečujeme na najvyššej úrovni prostredníctvom informačných e-mailov a pravidelných servisných stretnutí.

Jednoduchý vybavovací proces

Každý z vás má množstvo vlastných starostí, a preto dbáme na to, aby ste boli maximálne odbremenení od vybavovačiek pri finančných produktoch. Našou úlohou je byť sčítaní vo všetkých produktoch na trhu, vedieť namodelovať a porovnať všetky vaše možnosti a následne po výbere produktu zastrešiť celý administratívny proces a “behačky” po inštitúciách. Vďaka tomu vám ušetríme desiatky hodín vášho času.

Spolupracujeme s tými najlepšími na trhu

Pomáhame pri výbere finančných produktov

Prečítajte si viac o jednotlivých cieľoch, s ktorými vám pomôžeme. 

Ako prebieha finančné poradenstvo

Prvý kontakt

Po oslovení zisťujeme, v čom potrebujete našu pomoc a po zanalyzovaní vašej situácie a zistení vašich preferencií sa púšťame do riešenia vašej potreby. V dôsledku toho vám pripravujeme návrh finančnej služby.

Riešenie potreby

Okrem navrhnutia produktu na mieru vašej situácii vám aj vysvetľujeme jeho fungovanie, plusy a mínusy. Robíme to preto, lebo je dôležité, aby ste presne vedeli, za aký produkt by ste si platili a boli s ním plne stotožnený.

Finalizácia služby

Ak ste s nastavením finančného produktu spokojný, nasleduje jeho finalizácia. Pre nás to znamená zastrešiť celý vybavovací proces a odbremeniť vás od všetkých starostí, ktoré vieme prevziať na plecia.

Servis a správa

Naša spolupráca finalizáciou služby nekončí, pretože ste našimi klientmi počas celej doby, kým ju využívate. Preto dbáme na to, aby vám produkty slúžili správne celý čas a pomáhame vám s ich aktualizáciou, či zmenou.

relyon tim financnych poradcov

Tlmočíme z jazyka financií

Chcete mať v oblasti financií niekoho, na koho sa budete môcť spoľahnúť? Názov Relyon, v preklade “Spoľahnite sa” najlepšie vystihuje spoluprácu s nami. Je indikátorom, že sa na nás môžete obrátiť počas celej doby využívania finančného produktu. Dešifrujeme zložité informácie zo sveta financii, ktoré vám podávame v čo najzrozumiteľnejšom tvare.

Spoznajte nás

Naše referencie predstavujú spokojní klienti

Špecializujeme sa na poskytovanie kvalitných finančných služieb a podporujeme tak ľudí alebo podnikateľov pri dosahovaní ich finančných cieľov.

5.0
Based on 36 Reviews
google
Tomáš Kučera
31. januára 2023

Určite odporúčam. Super prístup od Jakuba Vojčíka, s ktorého pomocou v oblasti investovania som opäť spokojný.

google
Simona Janotova
12. januára 2023

So spoločnosťou Relyon a obzvlášť so službami pána Vojčíka sme boli nadmieru spokojní a naozaj vrelo odporúčam. Veľmi profesionálny prístup, vždy nápomocný vyriešiť všetko k našej spokojnosti,napriek tomu, že sme cez neho riešili iba životné poistenie nám poskytol nezištne cenné rady aj v oblasti hypoték, čo sa dnes vidí veľmi málo. Pri akýchkoľvek otázkach nebudem váhať a znovu sa na neho obrátime...

google
Denisa Ignáczová
25. novembra 2022

Profesionálne jednanie, časová flexibilita a ochota zodpovedať akékoľvek otazky z oblasti finančníctva. Daniela vrelo odporucam.

google
Jakub Kubis
23. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom Vojčíkom som bol veľmi spokojný. Všetko čo som potreboval, mi bolo zrozumiteľne vysvetlené tak aby to pochopil aj taký človek ako ja, ktorý sa v týchto veciach nevie veľmi pohybovať. Chválim jeho prístup a môžem odporúčať.

google
Dominika Nguyenova
23. novembra 2022

Relyon a priamo pána Vojčíka môžem vrelo odporúčať. Maximálna spokojnosť! Za mna naozaj odborné poradenstvo s ľudským prístupom, ochotou, ústretovosťou a trpezlivosťou. Žiadne vnucovanie finančných produktov, ktoré nepotrebujem, práve naopak - na základe mnou zadaných požadaviek a “kritérií” som obdržala prehľad produktov a možností so všetkými podrobnosťami a detailmi. Takže ušetrený čas a všetky informácie v jednom a skvelá komunikacia počas celého procesu, ako odborného poradcu, aj ako človeka. Vrelo odporúčam. Profesionálne služby a seriózne jednanie, žiadne naučené, neosobné frázy na pritiahnutie nového klienta, ale jasná a zrozumiteľná komunikácia. Patrím k podozrievavým ľuďom, ktorý si vždy najprv vopred preveria spoločnosť alebo človeka a nebolo tomu inak ani v prípade Relyon. A práve pozitívne skúsenosti iných ľudí ma presvedčili, že vyskúšam ich služby a neoľutovala som. Rozhodne aj napriek vzdialenosti plánujem s p. Vojčíkom spolupracovať aj naďalej.

google
Martin Bradáč
11. novembra 2022

Výborný profesionálny prístup. Ak hľadáte kvalitné finančné poradenstvo a sprostredkovanie, tak jednoznačne môžem len odporučiť.

google
Pavol Vojcik
8. novembra 2022

Jakub nám už niekoľko rokov pomáha so správnym nastavením našich osobných financií. Ušetrili sme vďaka nemu nemalé peniaze na skrytých poplatkoch v starých zmluvách a takisto nám aj pomohol s riešením a následným refinancovaním našej hypotéky. Ďakujeme 👍

google
Ján Molnár
8. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom som bol veľmi spokojný. Všetko mi bolo zrozumiteľne vysvetlené. Určite odporúčam.

google
Juliana Petrášová
8. novembra 2022

Jakubove služby vrelo odporúčam. Svoju robotu si robí poctivo a charakterne. 👍

google
Barbora Kovac
7. novembra 2022

Veľká spokojnosť. Nemám moc času sa venovať svojim financiam, a Daniel sa ozýva keď je to potrebné, čím mi pripomína nájsť si čas na investovanie. Cením si informovanie o možných vylepšeniach a starostlivosť v rámci investovania, ktoré mi ponúka.

google
martin polasko
2. novembra 2022

Daniel V. Je super človek s veľmi dobrým prístupom... všetky veci sa pokúsi vysvetliť zrozumiteľnou rečou aj pre človeka ktorý toho nevie veľa o investovaní Extrémne chválim jeho prístup

google
Marta Laczkó Puzová
28. októbra 2022

Ústretové jednanie, doplnenie mojich vedomostí zo sveta financií, všetko pekne vysvetlené. Spoluprácu môžem len odporučiť. S Danielom sme nastavili novú formu investovania do budúcnosti. Som veľmi spokojná.

google
Zuzana Gerecova
25. októbra 2022

So službami Daniela Vargu som veľmi spokojná. Na všetky moje otázky odpovedal zrozumiteľne, všetkému čomu som nerozumela mi vysvetlil, pôsobil veľmi transparentne a profesionálne. Je vidno že má široký rozhľad v odbore financií . Vrelo odporúčam aj ostatným využiť jeho služby.

google
Miriam Lukáčová
21. septembra 2022

Jakub Vojčík - Profesionálny a zároveň priateľský prístup pri riešení finančných záležitostí. Vie dať rady vo všetkých oblastiach financií, široký záber a dobrý prehľad.

google
Adam Gduľa
14. septembra 2022

Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a seriózny prístup Jakuba Kofčáka, ktorý má v danej oblasti financií prehľad na vysokej úrovni. Po osobnej skúsenosti môžem len odporučiť.

google
Michal Stričko
13. septembra 2022

S Danom Vargom mám veľmi dobré skúsenosti. Stále mi pomohol keď som mal nejaké otázky ohľadom investícií či iných produktov. Rozhodne plánujem s ním spolupracovať aj naďalej.

google
Miriam Marcisinova
9. septembra 2022

Danielove služby určite odporúčam ! Má prehľad vo svete financií a odpovie na akékoľvek otázky. Jeho priateľský a profesionálny prístup ma príjemne prekvapil. Všetko vybavil za mňa rýchlo a efektívne a bol mi kedykoľvek k dispozícii.

google
Alexander Diószeghy
4. septembra 2022

Daniel zo spoločnosti Reylon, nám pomohol s vybavením hypotéky na byt v Košiciach. Keďže pracujem a žijem v ČR, tak náš prípad bol veľmi špecifický a komplikovaný. Celá komunikácia a vybavovanie potvrdení a podpisov prebiehalo online. Vždy sa dalo dohodnúť na čase, kedy nám prekomunikoval všetky možnosti a riešil s nami naše otázky. Na niektoré veci vzhľadom na našu situáciu nevedel odpovedať okamžite, ale vždy si informácie vyhľadal, prezisťoval a následne nám ich odkomunikoval. V jednom okamžiku, kedy nás už tlačil čas bol ochotný pricestovať až do Prahy aby sa stihli doriešiť všetky potrebné formality. Aj keď sa náš prípad pomerne dlho naťahoval a vzniklo počas vybavovania mnoho problémov, tak aj vďaka Danielovi sa nám ho podarilo dotiahnuť do úspešného konca. Jednoznačne Vám spoločnosť Reylon a najmä Daniela môžem doporučiť, jeho prístup je veľmi profesionálny, ochotný a priateľský.

google
Peter Jenčár
2. septembra 2022

Super prístup a ochota pomôcť za každých okolností. Široký prehľad v oblasti financií, radosť spolupracovať. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje financie pod kontrolou. 😊💵

google
matej lesko
26. augusta 2022

S touto firmou mám dobré skúsenosti. Jednoduchá a príjemná komunikácia. Komunikoval som so zástupcom Danielom Vargom. Profesionálny a kamarátsky prístup. Vždy si na mňa našiel čas. Zatiaľ som nemal žiaden problém. Pomohol mi otvoriť si investičný účet. Taktiež ma edukoval v oblasti základnej finančnej gramotnosti a investovaní.

Potrebujete poradiť v oblasti financií?

Ak máte otázky ohľadom hypotéky, investovania alebo poistenia, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku. Pomohli sme už stovkám spokojných klientov.

  Najčastejšie otázky týkajúce sa výberu finančného poradcu

  Čo je finančné poradenstvo?

  Finančné poradenstvo je poskytovanie odborných a nezávislých informácií klientovi, ktoré mu pomôžu lepšie sa zorientovať na finančnom trhu. Poradca je následne za tieto rady zaplatený klientom. My fungujeme ako finančný sprostredkovateľ, čo znamená, že poskytujeme odborné a nezávislé rady a zároveň aj odporúčaný finančný produkt klientovi sprostredkujeme. Tým mu ušetríme narozdiel od poradcu viac času a energie a zároveň si za naše služby klient neplatí, pretože sme ohodnotený priamo finančnou inštitúciou, v ktorej si klient zvolí využívanie produktu.

  Ako mi pomôžu finanční poradcovia?

  Hlavnými benefitmi spolupráce s finančným poradcom pre klienta sú ušetrený čas, peniaze a energia. V spolupráci s kvalitným finančným poradcom človek získa odborné informácie zo všetkých inštitúcií na jednom mieste, všetky ponuky na jednom mieste, a z toho logicky vyplýva ušetrenie množstva času a výber najlepšieho finančného produktu, keďže sa porovnali všetky možnosti na trhu. Plus k tomu klient získa dlhoročný servis a vie, že o jeho finančné portfólio sa niekto stará, je pravidelne kontrolované a podľa potreby aj aktualizované.

  Ako určím, či je finančný poradca odborník?

  Hlavný faktor, ktorý definuje kvalitného finančného poradcu sú recenzie klientov. Pokiaľ má daný poradca veľa pozitívnych recenzií a veľmi málo alebo žiadne negatívne recenzie, je oveľa vyššia šanca, že bude zároveň aj kvalitným odborníkom. Okrem toho sa dá odsledovať na stretnutí jeho odbornosť, ako pracuje s faktami, či vie presne odpovedať na všetky otázky, či proces sprostredkovania produktu prebieha plynulo a či hovorí celú pravdu spolu so všetkými mínusmi produktu.

  Kto je finančný poradca a kto je finančný sprostredkovateľ?

  Finančný sprostredkovateľ je externý partner finančných inštitúcií. Klientovi dokáže komplexne porovnať celý trh a platí ho finančná inštitúcia, v ktorej si klient cez sprostredkovateľa produkt uzatvorí. Finančný poradca je na rozdiel od sprostredkovateľa platený klientom za jeho odborné rady.

  Koľko stojí stretnutie a aká je cena za finančné poradenstvo?

  Stretnutie, poradenstvo a sprostredkovanie finančného produktu je zadarmo. Keďže sme finanční sprostredkovatelia, tak províziu za uzatvorenie produktu s klientom dostávame priamo od finančnej inštitúcie. Vy teda neplatíte nič navyše. Daný produkt sa nepredraží, práve naopak, môžete ho získať ešte lacnejšie. Dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu.

  Je možné využiť služby finančného poradcu online?

  Áno, všetky finančné služby od hypoték, cez poistenie až po investície vieme realizovať aj formou online videohovoru. Pre dohodnutie konzultácie si na našej stránke jednoducho vyberiete deň a čas konzultácie. Následne vám emailom potvrdíme stretnutie. Online poradenstvo štandardne prebieha cez Google Meet, no v prípade, že vám to nevyhovuje, použijeme iný spôsob. 

  Poskytujete finančné poradenstvo v Košiciach alebo aj na celom Slovensku?

  Naša spoločnosť má pobočku v meste Košice, avšak sprostredkovanie finančných produktov poskytujeme klientom po celom Slovensku. V niektorých prípadoch a termínoch máme možnosť vycestovať a osobne sa s klientmi stretnúť, v ostatných si s nimi dohadujeme online konzultáciu formou videohovoru. 

  Mohlo by vás zaujímať

  Hypotéky   ● Investovanie    Poistenie