Čo o našich službách hovoria ľudia?

RelyonČo o našich službách hovoria ľudia?
5.0
Based on 36 Reviews
google
Tomáš Kučera
31. januára 2023

Určite odporúčam. Super prístup od Jakuba Vojčíka, s ktorého pomocou v oblasti investovania som opäť spokojný.

google
Simona Janotova
12. januára 2023

So spoločnosťou Relyon a obzvlášť so službami pána Vojčíka sme boli nadmieru spokojní a naozaj vrelo odporúčam. Veľmi profesionálny prístup, vždy nápomocný vyriešiť všetko k našej spokojnosti,napriek tomu, že sme cez neho riešili iba životné poistenie nám poskytol nezištne cenné rady aj v oblasti hypoték, čo sa dnes vidí veľmi málo. Pri akýchkoľvek otázkach nebudem váhať a znovu sa na neho obrátime...

google
Denisa Ignáczová
25. novembra 2022

Profesionálne jednanie, časová flexibilita a ochota zodpovedať akékoľvek otazky z oblasti finančníctva. Daniela vrelo odporucam.

google
Jakub Kubis
23. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom Vojčíkom som bol veľmi spokojný. Všetko čo som potreboval, mi bolo zrozumiteľne vysvetlené tak aby to pochopil aj taký človek ako ja, ktorý sa v týchto veciach nevie veľmi pohybovať. Chválim jeho prístup a môžem odporúčať.

google
Dominika Nguyenova
23. novembra 2022

Relyon a priamo pána Vojčíka môžem vrelo odporúčať. Maximálna spokojnosť! Za mna naozaj odborné poradenstvo s ľudským prístupom, ochotou, ústretovosťou a trpezlivosťou. Žiadne vnucovanie finančných produktov, ktoré nepotrebujem, práve naopak - na základe mnou zadaných požadaviek a “kritérií” som obdržala prehľad produktov a možností so všetkými podrobnosťami a detailmi. Takže ušetrený čas a všetky informácie v jednom a skvelá komunikacia počas celého procesu, ako odborného poradcu, aj ako človeka. Vrelo odporúčam. Profesionálne služby a seriózne jednanie, žiadne naučené, neosobné frázy na pritiahnutie nového klienta, ale jasná a zrozumiteľná komunikácia. Patrím k podozrievavým ľuďom, ktorý si vždy najprv vopred preveria spoločnosť alebo človeka a nebolo tomu inak ani v prípade Relyon. A práve pozitívne skúsenosti iných ľudí ma presvedčili, že vyskúšam ich služby a neoľutovala som. Rozhodne aj napriek vzdialenosti plánujem s p. Vojčíkom spolupracovať aj naďalej.

google
Martin Bradáč
11. novembra 2022

Výborný profesionálny prístup. Ak hľadáte kvalitné finančné poradenstvo a sprostredkovanie, tak jednoznačne môžem len odporučiť.

google
Pavol Vojcik
8. novembra 2022

Jakub nám už niekoľko rokov pomáha so správnym nastavením našich osobných financií. Ušetrili sme vďaka nemu nemalé peniaze na skrytých poplatkoch v starých zmluvách a takisto nám aj pomohol s riešením a následným refinancovaním našej hypotéky. Ďakujeme 👍

google
Ján Molnár
8. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom som bol veľmi spokojný. Všetko mi bolo zrozumiteľne vysvetlené. Určite odporúčam.

google
Juliana Petrášová
8. novembra 2022

Jakubove služby vrelo odporúčam. Svoju robotu si robí poctivo a charakterne. 👍

google
Barbora Kovac
7. novembra 2022

Veľká spokojnosť. Nemám moc času sa venovať svojim financiam, a Daniel sa ozýva keď je to potrebné, čím mi pripomína nájsť si čas na investovanie. Cením si informovanie o možných vylepšeniach a starostlivosť v rámci investovania, ktoré mi ponúka.

google
martin polasko
2. novembra 2022

Daniel V. Je super človek s veľmi dobrým prístupom... všetky veci sa pokúsi vysvetliť zrozumiteľnou rečou aj pre človeka ktorý toho nevie veľa o investovaní Extrémne chválim jeho prístup

google
Marta Laczkó Puzová
28. októbra 2022

Ústretové jednanie, doplnenie mojich vedomostí zo sveta financií, všetko pekne vysvetlené. Spoluprácu môžem len odporučiť. S Danielom sme nastavili novú formu investovania do budúcnosti. Som veľmi spokojná.

google
Zuzana Gerecova
25. októbra 2022

So službami Daniela Vargu som veľmi spokojná. Na všetky moje otázky odpovedal zrozumiteľne, všetkému čomu som nerozumela mi vysvetlil, pôsobil veľmi transparentne a profesionálne. Je vidno že má široký rozhľad v odbore financií . Vrelo odporúčam aj ostatným využiť jeho služby.

google
Miriam Lukáčová
21. septembra 2022

Jakub Vojčík - Profesionálny a zároveň priateľský prístup pri riešení finančných záležitostí. Vie dať rady vo všetkých oblastiach financií, široký záber a dobrý prehľad.

google
Adam Gduľa
14. septembra 2022

Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a seriózny prístup Jakuba Kofčáka, ktorý má v danej oblasti financií prehľad na vysokej úrovni. Po osobnej skúsenosti môžem len odporučiť.

google
Michal Stričko
13. septembra 2022

S Danom Vargom mám veľmi dobré skúsenosti. Stále mi pomohol keď som mal nejaké otázky ohľadom investícií či iných produktov. Rozhodne plánujem s ním spolupracovať aj naďalej.

google
Miriam Marcisinova
9. septembra 2022

Danielove služby určite odporúčam ! Má prehľad vo svete financií a odpovie na akékoľvek otázky. Jeho priateľský a profesionálny prístup ma príjemne prekvapil. Všetko vybavil za mňa rýchlo a efektívne a bol mi kedykoľvek k dispozícii.

google
Alexander Diószeghy
4. septembra 2022

Daniel zo spoločnosti Reylon, nám pomohol s vybavením hypotéky na byt v Košiciach. Keďže pracujem a žijem v ČR, tak náš prípad bol veľmi špecifický a komplikovaný. Celá komunikácia a vybavovanie potvrdení a podpisov prebiehalo online. Vždy sa dalo dohodnúť na čase, kedy nám prekomunikoval všetky možnosti a riešil s nami naše otázky. Na niektoré veci vzhľadom na našu situáciu nevedel odpovedať okamžite, ale vždy si informácie vyhľadal, prezisťoval a následne nám ich odkomunikoval. V jednom okamžiku, kedy nás už tlačil čas bol ochotný pricestovať až do Prahy aby sa stihli doriešiť všetky potrebné formality. Aj keď sa náš prípad pomerne dlho naťahoval a vzniklo počas vybavovania mnoho problémov, tak aj vďaka Danielovi sa nám ho podarilo dotiahnuť do úspešného konca. Jednoznačne Vám spoločnosť Reylon a najmä Daniela môžem doporučiť, jeho prístup je veľmi profesionálny, ochotný a priateľský.

google
Peter Jenčár
2. septembra 2022

Super prístup a ochota pomôcť za každých okolností. Široký prehľad v oblasti financií, radosť spolupracovať. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje financie pod kontrolou. 😊💵

google
matej lesko
26. augusta 2022

S touto firmou mám dobré skúsenosti. Jednoduchá a príjemná komunikácia. Komunikoval som so zástupcom Danielom Vargom. Profesionálny a kamarátsky prístup. Vždy si na mňa našiel čas. Zatiaľ som nemal žiaden problém. Pomohol mi otvoriť si investičný účet. Taktiež ma edukoval v oblasti základnej finančnej gramotnosti a investovaní.

facebook
Adam Šulík
recommends
23. októbra 2023

Čo sa týka mňa tak určite by som sa obrátil na Jakuba Vojčíka, hlavne čo sa týka investícií, poistení ale aj budovania majetku, hypotéky a kopu ďalších vecí. Za mňa Super prístup

facebook
Filip Gibson Giba
recommends
22. septembra 2023

Daniel mi profesionálne a efektívne pomohol pri zmene poisťovne a PZP na firemné auto. Jeho rýchla a jasná komunikácia mi dodala istotu. Vďaka nemu som nemal problémy, ani keď som neskôr musel riešiť prasknuté čelné sklo. Veľmi odporúčam Danielove služby v oblasti poistenia. Som veľmi spokojný s Danielovými službami a určite ho odporúčam každému, kto potrebuje spoľahlivého a odborného agenta pre poistenie.

facebook
Stanislav Konečný
recommends
14. júla 2023

Pán Vojčík mi poradil v oblasti investovania. Konzultácie s pánim Vojčíkom a slečnou asistentkou prebiehali zrozumiteľným tónom a viedli sa v priateľskom duchu. V prípade riešenia investície, či iných finančných záležitosti, odporúčam pána Vojčika z firmy Reylon.

facebook
Dana Kumičáková
recommends
9. februára 2023

Velmi pekne dakujem Jakubovi Kofcakovi za jeho ustretovost, promptne reakcie a celkovu profesionalitu, ktoru ponuka svojim zakaznikom. Riesili sme spolu poistenie vozidla a bola som velmi milo prekvapena jeho odbornostou a dokonalym prehladom. Na moje doplnujuce otazky odpovedal obratom. Vrelo doporucujem Jakuba a jeho sluzby 👍

facebook
Tomo Kučera
recommends
31. januára 2023

Určite odporúčam. Super prístup od Jakuba Vojčíka, s ktorého pomocou v oblasti investovania som opäť spokojný.

facebook
Martin Bradáč
recommends
11. novembra 2022

Výborný profesionálny prístup. Ak hľadáte kvalitné finančné poradenstvo a sprostredkovanie, tak jednoznačne môžem len odporučiť.

facebook
Ernest Seliga
recommends
14. októbra 2022

Daniel Varga - bez problémov mi pomohol vybaviť hypotéku na kúpu bytu ako i 3-tí pilier, dobrý prístup, odporúčam

facebook
Miriam Lukacova
recommends
21. septembra 2022

Jakuba Vojčík - Profesionálny a zároveň priateľský prístup pri riešení finančných záležitostí. Vie dať rady vo všetkých oblastiach financií, široký záber a dobrý prehľad.

facebook
Adam Gduľa
recommends
14. septembra 2022

Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a seriózny prístup Jakuba Kofčáka, ktorý má v danej oblasti financií prehľad na vysokej úrovni. Po osobnej skúsenosti môžem len odporučiť.

facebook
Janka Sedlaková
recommends
13. septembra 2022

S Jakubovymi službami som nadmieru spokojná. Vyriesili sme spoločne poistenie a investíciu. Všetko vysvetlil jednoducho a zrozumiteľne. Určite odporúčam každému kto chce mať osobne financie pod kontrolou.

facebook
Peter Zahorsky
recommends
13. septembra 2022

Financiám a investovaniu sa venujem cez 20 rokov. Takého vzdelaného a rozhľadeného finančného sprostredkovateľa ako je Daniel Varga som ešte nestretol. Chcel som s ním prejednať niečo ohľadom hypotéky - nakoniec sme 2 hodiny debatovali o investovaní. Palec hore - málokto má taký prehľad ako on. Nakoniec sme uzavreli zmluvu o dlhodobom sporo-investovaní pre mojú dcéru do nízkonákladového indexového fondu. Páči sa mi, že Danielovi ide o dlhodobú korektnú spoluprácu, nie o jeho krátkodobý osobný prospech. Je ochotný a spoľahlivý, vybavil všetko ako sme sa dohodli. Naša spolupráca je obojstranne prospešná. Som rád, že som konečne našiel človeka, s ktorým môžem riešiť všetko od poistenia až po investovanie. Týmto vzdávam hold aj Prosightu, kde kladú dôraz na to, aby ich ľudia boli vzdelaní a na patričnej úrovni.

facebook
Lukáš Franko
recommends
12. septembra 2022

Pán Kofčak je naozaj expert vo svojom odbore. Jeho služby využívam už niekoľko rokov. Priateľský profesionál ktorý vám poradí to najlepšie pre vás a vždy vám poradí aký je najlepší krok pre vaše financie.

facebook
Danka Jacečková
recommends
12. septembra 2022

Jakub Kofčák - maximálna spokojnosť, úplná dôvera. Nepoznám charakternejšieho človeka v tomto odbore. Odporúčam každému a už teraz viem,že budete spokojný.

facebook
Miriam Marčišinová
recommends
9. septembra 2022

Danielove služby určite odporúčam ! Má prehľad vo svete financií a odpovie na akékoľvek otázky. Jeho priateľský a profesionálny prístup ma príjemne prekvapil. Všetko vybavil za mňa rýchlo a efektívne a bol mi kedykoľvek k dispozícii 😊

facebook
Monika Molnárová
recommends
7. septembra 2022

Jakub Vojčik - profesionálny prístup, odbornosť, poradenstvo a ochota odpovedať na každú otázku v oblasti investovania

facebook
Marek Polák
recommends
6. septembra 2022

S prácou pána Jakub Kofčák som nesmierne spokojný. Má profesionálny prístup a vždy sa pre svojho klienta snaží nájsť čo najvýhodnejšiu ponuku. Riešenie hypotekárneho úveru, PZP, investícií a mnoho ďalších ide vždy hladko a rýchlo. Jakuba vždy odporúčam všetkým svojim známym, pretože viem, že budú spokojný nie len s výsledkom, ale aj s priebehom riešenia ich problému. Ďakujem

facebook
Renáta Rosinová Spišiaková
recommends
5. septembra 2022

Odporúčam z osobnej skúsenosti vďaka vysoko profesialnemu prístupu.Pán Vojčík mi všetko krásne vysvetlil,hľadal tie najvhodnejšie alternatívy podľa mnou zadaných podmienok. Profesionálny prístup -rýchle vybavenie. Pán Vojčík je veľký profesionál a preto vrelo odporúčam jeho rady a skúsenosti v oblasti financií.

facebook
Viktor Brunacký
recommends
5. septembra 2022

Nemal som dobrú mienku o ľuďoch ktorí sprostredkujú financie až do kým som nestretol pána Kofcaka. Profesionál s veľkým P na ktorého sa môžem vždy spoľahnúť. Pomohol a zabezpečil vždy všetko čo som chcel, tak isto aj mojej rodine.

facebook
Šimon Bučko
recommends
2. septembra 2022

Som velmi spokojny so spolupracou hlavne v oblasti investovania

facebook
Lukáš Koniar
recommends
2. septembra 2022

Veľmi profesionálny prístup, komunikácia na vysokej úrovni, podrobné vysvetlenie ohľadom každej problematiky financií. Jakub Kofčák mi už neraz pomohol a poradil ohľadom financií, vrelo odporúčam.

facebook
Peťo Jenčár
recommends
2. septembra 2022

Super prístup a ochota pomôcť za každých okolností. Široký prehľad v oblasti financií, radosť spolupracovať. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje financie pod kontrolou. 😊💵

facebook
Juliana Petrášová
recommends
1. septembra 2022

Jakubove služby vrelo odporúčam. Svoju robotu si robí poctivo a charakterne. 👍

facebook
Ema Diószeghyová
recommends
31. augusta 2022

Daniel z Relyon nám ochotne a profesionálne pomohol pri vybavovaní hypotéky, napriek tomu, že náš prípad bol pomerne špecifický a zdĺhavý. Oceňujem, že sa toho nezľakol, vždy bol pre nás k dispozícii a že sme to nakoniec spoločne dotiahli do úspešného konca. 🙌

facebook
Mária Sadovská
recommends
31. augusta 2022

Jakub Kofčák je zodpovedný mladý muž, na ktorého sa spolieham v oblasti financií .

facebook
Dominik Valkovský
recommends
31. augusta 2022

Profesionálny prístup! Rýchle a promotné vyriešenie PZP a havaríjnej poistky! Odporúčam…

facebook
Matúš Ziarko
recommends
31. augusta 2022

Jakub Kofčák : Oceňujem profesionálny prístup, vždy rýchla odpoveď na akúkoľvek otázku. Jakub je pripravený odpovedať na každú otázku týkajúcu sa finančnej oblasti a naozaj vie poradiť, čo je pre Vašu situáciu a spokojnosť najvýhodnejšie. Vybavenie hypotéky bolo vďaka Jakubovi skutočnou hračkou, všetko vybavil za mňa rýchlo, efektívne a najvýhodnejšie. Ďakujem Ti Jakub :-).

facebook
Edita Stepanovska
recommends
26. augusta 2022

túto stránku vrelo odporúčam😉

facebook
Matej Lesko
recommends
26. augusta 2022

Daniel Varga mi pomohol s vytvorením investičného účtu a so zakladaním vzdelaním v oblasti finančnej gramotnosti a investovania. Mal stále profesionálny a príjemný prístup. Vždy mal na mňa čas, hovoril vecne, komunikácia s ním bola prijemna a jednoduchá.

facebook
Jakub Muransky
recommends
24. augusta 2022

som veľmi spokojný, Jakub má veľmi priateľský prístu, ochotný pomôcť a nájsť čo najlepšie riešenie. Vrelo odporúčam.

facebook
Martin Péchy
recommends
23. augusta 2022

Finančné služby od Jakuba Kofčáka využívam už niekoľko rokov. Pochvaľujem si odbornosť a čestný prístup, ktorý je v tomto segmente častokrát výnimočnosťou. Je super vedieť, že je tu niekto, kto mi vie kedykoľvek poradiť, vysvetliť, ponúknuť mi viacero možností a napomôcť mi k správnym rozhodnutiam.

facebook
Marek Gaduš
recommends
22. augusta 2022

Priateľsky no zároveň odborný pristup. Daniel ma vo financiách prehlad, vidno že to pre neho nieje len praca a zalezi mu na každom jednom klientovi. Odporucam.

facebook
Denis Hrehor
recommends
22. augusta 2022

Som brutal spokojný, odbornosť na top úrovni, maximálna spoľahlivosť 👌. Čísla na stretnutí lietali sprava doľava a ani sa nečudujem lebo pomohli ušetriť.

facebook
JúLia Kmecová
recommends
22. augusta 2022

Riešenie hypotéky bolo vďaka p. Vojčikovi skutočnou hračkou. Dôkladne vysvetlenie, profesionálny prístup a odborné vedomosti TOP! Spätná odozva do pár minút, osobné stretnutie do pár dní. Veľmi pekne mu s manželom ďakujeme, sme veľmi spokojní a odporúčame všetkým, ktorí potrebujú pomoc nielen s hypotekárnym úverom ale aj s inými službami v oblasti financií. 🙂

facebook
Katka Cehlarova Slivkova
recommends
16. augusta 2022

Jakuba ako finančného poradcu odporúčame. Pomohol na pri refinancovaní hypotéky, životných poistkách a všetkých finančných záležitostiach.

facebook
Marko Lyócsa
recommends
16. augusta 2022

Jakub mi skvelo poradil v oblasti investícii a životného poistenia. Nielen že mi veľmi dobre poradil, ale na nič som ani dlho nemusel čakať 😉

facebook
Dušan Kandráč
recommends
15. augusta 2022

Výborná spolupráca s Jakubom Vojčikom. Za posledné 2 roky sme s Jakubom vyriešili všetky naše finančné záležitosti, hypotéky, refinancovanie, poistenie a investovanie. Jakub má všetky naše financie pod palcom a zatiaľ spoluprácu neľutujeme. Prajeme veľa úspechov.

facebook
Jakub Vereb
recommends
10. augusta 2022

Jakub provides good service with friendly approach. He is always open for help.

facebook
Peter Smutny
recommends
9. augusta 2022

Naša spolupráca s Jakubom trvá už cez 2 roky za ,ktoré sme ako rodina ušetrili nemalé peniaze refinancovaním a následne investovaním do budúcnosti.Profesionálny prístup,ústretovosť a celkový prehľad na trhu s financiami je neoceniteľný.Ďakujem Jakub

facebook
Jutka Puhallova
recommends
9. augusta 2022

Jakub bol velmi napomocni a profesionalny. Odporucam👍

facebook
Katarína Kucková
recommends
9. augusta 2022

Daniela úprimne odporúčam každému, kto chce mať svoje financie správne usporiadané. A to je každý, dúfam. V minulosti som "poisťovákom" a podobným finančníkom nedôverovala. Avšak po tom, ako mi Daniel všetko prehľadne ukázal a bez akýchkoľvek poznámok pod čiarou pravdivo vysvetlil, pochopila som aj ja ako laik investovanie, sporenie či poistenie. Dovolím si povedať, že na svoj mladý vek reagoval na moje otázky a požiadavky veľmi odborne a na vysokej úrovni. Viem, že sa venuje aj úverom a v budúcnosti ho určite ohľadom toho budem kontaktovať.

facebook
Hanka Červencová
recommends
8. augusta 2022

Jakuba ako finančného sprostredkovateľa určite odporúčam všetkými 10. Predstavuje spojenie ľudskosti a odbornosti v jednom. Jeho práca je precízna, nadčasová. Má neskutočne ľudský prístup, je promptný vo vybavovaní akejkoľvek záležitosti a má veľký prehľad vo finančnej sfére, čo ja ako klientka veľmi oceňujem. Dokáže na úrovni vysvetliť ako to funguje vo svete financií, správne nastaviť stratégiu, čím klient získava benefit vo forme ušetrenia finančných prostriedkov. Klientovi poskytuje 100% servis. Som rada, že je našim rodinným poradcom. Za nás určite TOP.

facebook
Bianka Grexa Fábik
recommends
5. augusta 2022

Vďaka Jakubovej veľkej odbornosti, ochote, ústretovosti a snahe sa nám spoločne podarilo vyriešiť a dať na poriadok aj zdanlivo nevyriešiteľné. Ak hľadáte človek na ktorého sa môžete spoľahnúť a zveriť mu svoje financie, určite ste na správnom mieste. Naozaj odporúčam!

facebook
Zlatica Poláková
recommends
5. augusta 2022

S Jakubovou prácou som nanajvýš spokojná, už mnohokrát mal možnosť dokázať nám, že sa v oblasti finančného poradenstva vyzná, skutočne vie čo robí a koná vždy v záujme čo najvýhodnejšej ponuky pre jeho klienta. Je vysoko profesionálny, no zároveň má veľmi ľudský prístup. Jeho služby sme odporúčili aj iným známym, ktorí sa po skúsenostiach s ním stotožňujú s našim názorom a sú tiež veľmi spokojní. Ďakujeme.

facebook
Marek Szakács
recommends
5. augusta 2022

Daniel je kráľ poradca. Má prehľad v najnovších trendoch na finančnom trhu a proaktívne pristupuje k záležitostiam svojich klientov. Každý neznámy údaj, čísla a čiastky sú vysvetlené do detailov a neostáva sa len pri náhodných nastaveniach produktov ako to býva v banke, poisťovni a podobne. Kombinácia profesionálneho a priateľského prístupu je zaručenie, že budete mať o svoje financie najlepšie postarané. Určite odporúčam.

facebook
Tomáš Jendrál
recommends
2. augusta 2022

S prístupom pána Vargu som veľmi spokojný. Vedel odpovedať aj na zložitejšie otázky v oblasti financií a nastavenia produktov. Čo je viac ako sympatické, sám iniciuje servisné stretnutia. Odporúčam �

facebook
Jakub Dorčák
recommends
2. augusta 2022

S Danielom spolupracujem už niekoľko rokov. V prvom rade si na ňom vážim jeho vysokú odbornoť, ochotu ísť nad rámec a priniesť tak klientovi produkt s ktorým je dlhodobo spokojný a ktorý má zmysel. Za tie roky sme spolu riešili dlhodobé, krátkodobé investície, PZP, hypotekárny úver, životné poistenie ako aj poistenie nehnuteľnosti a ešte niekoľko ďalších finančných produktov. Naďalej môžem s čistým svedomím povedať, že som spokojný s každým jedným produktom ktorý sme riešili a nemôžem povedať jedno zlé slovo. Verím, že táto naša spolupráca prinesie počas nadchádzajúcich rokov ešte veľa dobrého pre obe zúčastnené strany a spoločne vybudujeme stabilné a produktívne investičné portfólio.