Čo o našich službách hovoria ľudia?

RelyonČo o našich službách hovoria ľudia?
facebook
Monika Molnárová
recommends
7. septembra 2022

Jakub Vojčik - profesionálny prístup, odbornosť, poradenstvo a ochota odpovedať na každú otázku v oblasti investovania

facebook
Marek Polák
recommends
6. septembra 2022

S prácou pána Jakub Kofčák som nesmierne spokojný. Má profesionálny prístup a vždy sa pre svojho klienta snaží nájsť čo najvýhodnejšiu ponuku. Riešenie hypotekárneho úveru, PZP, investícií a mnoho ďalších ide vždy hladko a rýchlo. Jakuba vždy odporúčam všetkým svojim známym, pretože viem, že budú spokojný nie len s výsledkom, ale aj s priebehom riešenia ich problému. Ďakujem

facebook
Renáta Rosinová Spišiaková
recommends
5. septembra 2022

Odporúčam z osobnej skúsenosti vďaka vysoko profesialnemu prístupu.Pán Vojčík mi všetko krásne vysvetlil,hľadal tie najvhodnejšie alternatívy podľa mnou zadaných podmienok. Profesionálny prístup -rýchle vybavenie. Pán Vojčík je veľký profesionál a preto vrelo odporúčam jeho rady a skúsenosti v oblasti financií.

facebook
Viktor Brunacký
recommends
5. septembra 2022

Nemal som dobrú mienku o ľuďoch ktorí sprostredkujú financie až do kým som nestretol pána Kofcaka. Profesionál s veľkým P na ktorého sa môžem vždy spoľahnúť. Pomohol a zabezpečil vždy všetko čo som chcel, tak isto aj mojej rodine.

facebook
Šimon Bučko
recommends
2. septembra 2022

Som velmi spokojny so spolupracou hlavne v oblasti investovania

facebook
Lukáš Koniar
recommends
2. septembra 2022

Veľmi profesionálny prístup, komunikácia na vysokej úrovni, podrobné vysvetlenie ohľadom každej problematiky financií. Jakub Kofčák mi už neraz pomohol a poradil ohľadom financií, vrelo odporúčam.

facebook
Peťo Jenčár
recommends
2. septembra 2022

Super prístup a ochota pomôcť za každých okolností. Široký prehľad v oblasti financií, radosť spolupracovať. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje financie pod kontrolou. 😊💵

facebook
Juliana Petrášová
recommends
1. septembra 2022

Jakubove služby vrelo odporúčam. Svoju robotu si robí poctivo a charakterne. 👍

facebook
Ema Diószeghyová
recommends
31. augusta 2022

Daniel z Relyon nám ochotne a profesionálne pomohol pri vybavovaní hypotéky, napriek tomu, že náš prípad bol pomerne špecifický a zdĺhavý. Oceňujem, že sa toho nezľakol, vždy bol pre nás k dispozícii a že sme to nakoniec spoločne dotiahli do úspešného konca. 🙌

facebook
Mária Sadovská
recommends
31. augusta 2022

Jakub Kofčák je zodpovedný mladý muž, na ktorého sa spolieham v oblasti financií .

facebook
Dominik Valkovský
recommends
31. augusta 2022

Profesionálny prístup! Rýchle a promotné vyriešenie PZP a havaríjnej poistky! Odporúčam…

facebook
Matúš Ziarko
recommends
31. augusta 2022

Jakub Kofčák : Oceňujem profesionálny prístup, vždy rýchla odpoveď na akúkoľvek otázku. Jakub je pripravený odpovedať na každú otázku týkajúcu sa finančnej oblasti a naozaj vie poradiť, čo je pre Vašu situáciu a spokojnosť najvýhodnejšie. Vybavenie hypotéky bolo vďaka Jakubovi skutočnou hračkou, všetko vybavil za mňa rýchlo, efektívne a najvýhodnejšie. Ďakujem Ti Jakub :-).

facebook
Edita Stepanovska
recommends
26. augusta 2022

túto stránku vrelo odporúčam😉

facebook
Matej Lesko
recommends
26. augusta 2022

Daniel Varga mi pomohol s vytvorením investičného účtu a so zakladaním vzdelaním v oblasti finančnej gramotnosti a investovania. Mal stále profesionálny a príjemný prístup. Vždy mal na mňa čas, hovoril vecne, komunikácia s ním bola prijemna a jednoduchá.

facebook
Jakub Muransky
recommends
24. augusta 2022

som veľmi spokojný, Jakub má veľmi priateľský prístu, ochotný pomôcť a nájsť čo najlepšie riešenie. Vrelo odporúčam.

facebook
Martin Péchy
recommends
23. augusta 2022

Finančné služby od Jakuba Kofčáka využívam už niekoľko rokov. Pochvaľujem si odbornosť a čestný prístup, ktorý je v tomto segmente častokrát výnimočnosťou. Je super vedieť, že je tu niekto, kto mi vie kedykoľvek poradiť, vysvetliť, ponúknuť mi viacero možností a napomôcť mi k správnym rozhodnutiam.

facebook
Marek Gaduš
recommends
22. augusta 2022

Priateľsky no zároveň odborný pristup. Daniel ma vo financiách prehlad, vidno že to pre neho nieje len praca a zalezi mu na každom jednom klientovi. Odporucam.

facebook
Denis Hrehor
recommends
22. augusta 2022

Som brutal spokojný, odbornosť na top úrovni, maximálna spoľahlivosť 👌. Čísla na stretnutí lietali sprava doľava a ani sa nečudujem lebo pomohli ušetriť.

facebook
JúLia Kmecová
recommends
22. augusta 2022

Riešenie hypotéky bolo vďaka p. Vojčikovi skutočnou hračkou. Dôkladne vysvetlenie, profesionálny prístup a odborné vedomosti TOP! Spätná odozva do pár minút, osobné stretnutie do pár dní. Veľmi pekne mu s manželom ďakujeme, sme veľmi spokojní a odporúčame všetkým, ktorí potrebujú pomoc nielen s hypotekárnym úverom ale aj s inými službami v oblasti financií. 🙂

facebook
Katka Cehlarova Slivkova
recommends
16. augusta 2022

Jakuba ako finančného poradcu odporúčame. Pomohol na pri refinancovaní hypotéky, životných poistkách a všetkých finančných záležitostiach.

facebook
Marko Lyócsa
recommends
16. augusta 2022

Jakub mi skvelo poradil v oblasti investícii a životného poistenia. Nielen že mi veľmi dobre poradil, ale na nič som ani dlho nemusel čakať 😉

facebook
Dušan Kandráč
recommends
15. augusta 2022

Výborná spolupráca s Jakubom Vojčikom. Za posledné 2 roky sme s Jakubom vyriešili všetky naše finančné záležitosti, hypotéky, refinancovanie, poistenie a investovanie. Jakub má všetky naše financie pod palcom a zatiaľ spoluprácu neľutujeme. Prajeme veľa úspechov.

facebook
Jakub Vereb
recommends
10. augusta 2022

Jakub provides good service with friendly approach. He is always open for help.

facebook
Peter Smutny
recommends
9. augusta 2022

Naša spolupráca s Jakubom trvá už cez 2 roky za ,ktoré sme ako rodina ušetrili nemalé peniaze refinancovaním a následne investovaním do budúcnosti.Profesionálny prístup,ústretovosť a celkový prehľad na trhu s financiami je neoceniteľný.Ďakujem Jakub

facebook
Jutka Puhallova
recommends
9. augusta 2022

Jakub bol velmi napomocni a profesionalny. Odporucam👍

facebook
Katarína Kucková
recommends
9. augusta 2022

Daniela úprimne odporúčam každému, kto chce mať svoje financie správne usporiadané. A to je každý, dúfam. V minulosti som "poisťovákom" a podobným finančníkom nedôverovala. Avšak po tom, ako mi Daniel všetko prehľadne ukázal a bez akýchkoľvek poznámok pod čiarou pravdivo vysvetlil, pochopila som aj ja ako laik investovanie, sporenie či poistenie. Dovolím si povedať, že na svoj mladý vek reagoval na moje otázky a požiadavky veľmi odborne a na vysokej úrovni. Viem, že sa venuje aj úverom a v budúcnosti ho určite ohľadom toho budem kontaktovať.

facebook
Hanka Červencová
recommends
8. augusta 2022

Jakuba ako finančného sprostredkovateľa určite odporúčam všetkými 10. Predstavuje spojenie ľudskosti a odbornosti v jednom. Jeho práca je precízna, nadčasová. Má neskutočne ľudský prístup, je promptný vo vybavovaní akejkoľvek záležitosti a má veľký prehľad vo finančnej sfére, čo ja ako klientka veľmi oceňujem. Dokáže na úrovni vysvetliť ako to funguje vo svete financií, správne nastaviť stratégiu, čím klient získava benefit vo forme ušetrenia finančných prostriedkov. Klientovi poskytuje 100% servis. Som rada, že je našim rodinným poradcom. Za nás určite TOP.

facebook
Bianka Grexa Fábik
recommends
5. augusta 2022

Vďaka Jakubovej veľkej odbornosti, ochote, ústretovosti a snahe sa nám spoločne podarilo vyriešiť a dať na poriadok aj zdanlivo nevyriešiteľné. Ak hľadáte človek na ktorého sa môžete spoľahnúť a zveriť mu svoje financie, určite ste na správnom mieste. Naozaj odporúčam!

facebook
Zlatica Kompušová
recommends
5. augusta 2022

S Jakubovou prácou som nanajvýš spokojná, už mnohokrát mal možnosť dokázať nám, že sa v oblasti finančného poradenstva vyzná, skutočne vie čo robí a koná vždy v záujme čo najvýhodnejšej ponuky pre jeho klienta. Je vysoko profesionálny, no zároveň má veľmi ľudský prístup. Jeho služby sme odporúčili aj iným známym, ktorí sa po skúsenostiach s ním stotožňujú s našim názorom a sú tiež veľmi spokojní. Ďakujeme.

facebook
Marek Szakács
recommends
5. augusta 2022

Daniel je kráľ poradca. Má prehľad v najnovších trendoch na finančnom trhu a proaktívne pristupuje k záležitostiam svojich klientov. Každý neznámy údaj, čísla a čiastky sú vysvetlené do detailov a neostáva sa len pri náhodných nastaveniach produktov ako to býva v banke, poisťovni a podobne. Kombinácia profesionálneho a priateľského prístupu je zaručenie, že budete mať o svoje financie najlepšie postarané. Určite odporúčam.

facebook
Tomáš Jendrál
recommends
2. augusta 2022

S prístupom pána Vargu som veľmi spokojný. Vedel odpovedať aj na zložitejšie otázky v oblasti financií a nastavenia produktov. Čo je viac ako sympatické, sám iniciuje servisné stretnutia. Odporúčam �

facebook
Jakub Dorčák
recommends
2. augusta 2022

S Danielom spolupracujem už niekoľko rokov. V prvom rade si na ňom vážim jeho vysokú odbornoť, ochotu ísť nad rámec a priniesť tak klientovi produkt s ktorým je dlhodobo spokojný a ktorý má zmysel. Za tie roky sme spolu riešili dlhodobé, krátkodobé investície, PZP, hypotekárny úver, životné poistenie ako aj poistenie nehnuteľnosti a ešte niekoľko ďalších finančných produktov. Naďalej môžem s čistým svedomím povedať, že som spokojný s každým jedným produktom ktorý sme riešili a nemôžem povedať jedno zlé slovo. Verím, že táto naša spolupráca prinesie počas nadchádzajúcich rokov ešte veľa dobrého pre obe zúčastnené strany a spoločne vybudujeme stabilné a produktívne investičné portfólio.