Investičné poradenstvo

Staňte sa úspešným investorom a nechajte vaše peniaze pracovať za vás.

✓ Bezplatná konzultácia  ✓ Ponuka do 24 hodín  ✓ Na celom Slovensku

Chcem sa poradiť

Investičná stratégia na mieru

Chcete investovať no nevyznáte sa alebo nechcete venovať veľa času hľadaniu tých najefektívnejších foriem investovania? Pomôžeme vám vybrať ten správny investičný produkt či už chcete sporiť na dôchodok, predčasne splatiť hypotéku, vytvoriť si rezervu alebo našetriť deťom. Investičný poradca vám vysvetlí fungovanie všetkých relevantných možností a odporučí investičnú stratégiu priamo pre vaše ciele.

Dlhodobý servis a starostlivosť

Vieme, že investičný svet sa dynamicky mení a spolu s ním aj vaše ciele. Investičný poradca vám pomôže na servisných stretnutiach s aktualizáciou vášho portfólia a dosiahnutím aktuálnych investičných cieľov.

Jednoduchý vybavovací proces

Založenie investičných účtov je otázka desiatok minút. Celú dokumentárnu agendu vyriešime za vás. Investíciu máte neustále pod dohľadom v mobilnej aplikácii. V prípade potreby viete mať svoju investíciu do pár pracovných dní na účte.

Spolupracujeme s tými najlepšími na trhu

Pomáhame pri výbere investičných riešení

Prečítajte si viac o jednotlivých cieľoch, s ktorými vám pomôžeme. 

Ako prebieha investičné poradenstvo

Analýza situácie

Na prvom stretnutí zanalyzujeme vaše potreby spresníme vaše investičné ciele. Načrtneme vám investičný plán.

Predstavenie možností

Na základe vašich cieľov a toho, aký ste typ investora vám predstavíme možnosti, ktoré by vedeli naplniť váš investičný cieľ.

Nastavenie stratégie

Z relevantných možností nastavíme investičnú stratégiu, ktorá bude spĺňať vaše požiadavky. Celú administratívu zastrešíme za vás.

Servis a správa

V priebehu trvania investície sa budeme vašu investíciu pozorne sledovať a v prípade potreby upravovať.

relyon tim financnych poradcov

Tlmočíme z jazyka financií

Chcete mať v oblasti financií niekoho, na koho sa budete môcť spoľahnúť? Názov Relyon, v preklade “Spoľahnite sa” najlepšie vystihuje spoluprácu s nami. Je indikátorom, že sa na nás môžete obrátiť počas celej doby využívania finančného produktu. Dešifrujeme zložité informácie zo sveta financii, ktoré vám podávame v čo najzrozumiteľnejšom tvare.

Spoznajte nás

Naše referencie predstavujú spokojní klienti

Špecializujeme sa na poskytovanie kvalitných finančných služieb a podporujeme tak ľudí alebo podnikateľov pri dosahovaní ich finančných cieľov.

5.0
Based on 36 Reviews
google
Tomáš Kučera
31. januára 2023

Určite odporúčam. Super prístup od Jakuba Vojčíka, s ktorého pomocou v oblasti investovania som opäť spokojný.

google
Simona Janotova
12. januára 2023

So spoločnosťou Relyon a obzvlášť so službami pána Vojčíka sme boli nadmieru spokojní a naozaj vrelo odporúčam. Veľmi profesionálny prístup, vždy nápomocný vyriešiť všetko k našej spokojnosti,napriek tomu, že sme cez neho riešili iba životné poistenie nám poskytol nezištne cenné rady aj v oblasti hypoték, čo sa dnes vidí veľmi málo. Pri akýchkoľvek otázkach nebudem váhať a znovu sa na neho obrátime...

google
Denisa Ignáczová
25. novembra 2022

Profesionálne jednanie, časová flexibilita a ochota zodpovedať akékoľvek otazky z oblasti finančníctva. Daniela vrelo odporucam.

google
Jakub Kubis
23. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom Vojčíkom som bol veľmi spokojný. Všetko čo som potreboval, mi bolo zrozumiteľne vysvetlené tak aby to pochopil aj taký človek ako ja, ktorý sa v týchto veciach nevie veľmi pohybovať. Chválim jeho prístup a môžem odporúčať.

google
Dominika Nguyenova
23. novembra 2022

Relyon a priamo pána Vojčíka môžem vrelo odporúčať. Maximálna spokojnosť! Za mna naozaj odborné poradenstvo s ľudským prístupom, ochotou, ústretovosťou a trpezlivosťou. Žiadne vnucovanie finančných produktov, ktoré nepotrebujem, práve naopak - na základe mnou zadaných požadaviek a “kritérií” som obdržala prehľad produktov a možností so všetkými podrobnosťami a detailmi. Takže ušetrený čas a všetky informácie v jednom a skvelá komunikacia počas celého procesu, ako odborného poradcu, aj ako človeka. Vrelo odporúčam. Profesionálne služby a seriózne jednanie, žiadne naučené, neosobné frázy na pritiahnutie nového klienta, ale jasná a zrozumiteľná komunikácia. Patrím k podozrievavým ľuďom, ktorý si vždy najprv vopred preveria spoločnosť alebo človeka a nebolo tomu inak ani v prípade Relyon. A práve pozitívne skúsenosti iných ľudí ma presvedčili, že vyskúšam ich služby a neoľutovala som. Rozhodne aj napriek vzdialenosti plánujem s p. Vojčíkom spolupracovať aj naďalej.

google
Martin Bradáč
11. novembra 2022

Výborný profesionálny prístup. Ak hľadáte kvalitné finančné poradenstvo a sprostredkovanie, tak jednoznačne môžem len odporučiť.

google
Pavol Vojcik
8. novembra 2022

Jakub nám už niekoľko rokov pomáha so správnym nastavením našich osobných financií. Ušetrili sme vďaka nemu nemalé peniaze na skrytých poplatkoch v starých zmluvách a takisto nám aj pomohol s riešením a následným refinancovaním našej hypotéky. Ďakujeme 👍

google
Ján Molnár
8. novembra 2022

So spoluprácou s Jakubom som bol veľmi spokojný. Všetko mi bolo zrozumiteľne vysvetlené. Určite odporúčam.

google
Juliana Petrášová
8. novembra 2022

Jakubove služby vrelo odporúčam. Svoju robotu si robí poctivo a charakterne. 👍

google
Barbora Kovac
7. novembra 2022

Veľká spokojnosť. Nemám moc času sa venovať svojim financiam, a Daniel sa ozýva keď je to potrebné, čím mi pripomína nájsť si čas na investovanie. Cením si informovanie o možných vylepšeniach a starostlivosť v rámci investovania, ktoré mi ponúka.

google
martin polasko
2. novembra 2022

Daniel V. Je super človek s veľmi dobrým prístupom... všetky veci sa pokúsi vysvetliť zrozumiteľnou rečou aj pre človeka ktorý toho nevie veľa o investovaní Extrémne chválim jeho prístup

google
Marta Laczkó Puzová
28. októbra 2022

Ústretové jednanie, doplnenie mojich vedomostí zo sveta financií, všetko pekne vysvetlené. Spoluprácu môžem len odporučiť. S Danielom sme nastavili novú formu investovania do budúcnosti. Som veľmi spokojná.

google
Zuzana Gerecova
25. októbra 2022

So službami Daniela Vargu som veľmi spokojná. Na všetky moje otázky odpovedal zrozumiteľne, všetkému čomu som nerozumela mi vysvetlil, pôsobil veľmi transparentne a profesionálne. Je vidno že má široký rozhľad v odbore financií . Vrelo odporúčam aj ostatným využiť jeho služby.

google
Miriam Lukáčová
21. septembra 2022

Jakub Vojčík - Profesionálny a zároveň priateľský prístup pri riešení finančných záležitostí. Vie dať rady vo všetkých oblastiach financií, široký záber a dobrý prehľad.

google
Adam Gduľa
14. septembra 2022

Chcel by som vyzdvihnúť profesionálny a seriózny prístup Jakuba Kofčáka, ktorý má v danej oblasti financií prehľad na vysokej úrovni. Po osobnej skúsenosti môžem len odporučiť.

google
Michal Stričko
13. septembra 2022

S Danom Vargom mám veľmi dobré skúsenosti. Stále mi pomohol keď som mal nejaké otázky ohľadom investícií či iných produktov. Rozhodne plánujem s ním spolupracovať aj naďalej.

google
Miriam Marcisinova
9. septembra 2022

Danielove služby určite odporúčam ! Má prehľad vo svete financií a odpovie na akékoľvek otázky. Jeho priateľský a profesionálny prístup ma príjemne prekvapil. Všetko vybavil za mňa rýchlo a efektívne a bol mi kedykoľvek k dispozícii.

google
Alexander Diószeghy
4. septembra 2022

Daniel zo spoločnosti Reylon, nám pomohol s vybavením hypotéky na byt v Košiciach. Keďže pracujem a žijem v ČR, tak náš prípad bol veľmi špecifický a komplikovaný. Celá komunikácia a vybavovanie potvrdení a podpisov prebiehalo online. Vždy sa dalo dohodnúť na čase, kedy nám prekomunikoval všetky možnosti a riešil s nami naše otázky. Na niektoré veci vzhľadom na našu situáciu nevedel odpovedať okamžite, ale vždy si informácie vyhľadal, prezisťoval a následne nám ich odkomunikoval. V jednom okamžiku, kedy nás už tlačil čas bol ochotný pricestovať až do Prahy aby sa stihli doriešiť všetky potrebné formality. Aj keď sa náš prípad pomerne dlho naťahoval a vzniklo počas vybavovania mnoho problémov, tak aj vďaka Danielovi sa nám ho podarilo dotiahnuť do úspešného konca. Jednoznačne Vám spoločnosť Reylon a najmä Daniela môžem doporučiť, jeho prístup je veľmi profesionálny, ochotný a priateľský.

google
Peter Jenčár
2. septembra 2022

Super prístup a ochota pomôcť za každých okolností. Široký prehľad v oblasti financií, radosť spolupracovať. Určite odporúčam každému, kto chce mať svoje financie pod kontrolou. 😊💵

google
matej lesko
26. augusta 2022

S touto firmou mám dobré skúsenosti. Jednoduchá a príjemná komunikácia. Komunikoval som so zástupcom Danielom Vargom. Profesionálny a kamarátsky prístup. Vždy si na mňa našiel čas. Zatiaľ som nemal žiaden problém. Pomohol mi otvoriť si investičný účet. Taktiež ma edukoval v oblasti základnej finančnej gramotnosti a investovaní.

Potrebujete poradiť v oblasti investícií?

Ak máte otázky ohľadom investovania, neváhajte sa na nás obrátiť. Radi vám poskytneme nezáväznú konzultáciu a aj na diaľku. Pomohli sme už stovkám spokojných klientov.

  Najčastejšie otázky týkajúce sa výberu investičného poradcu

  Čo je investičné poradenstvo?

  Cieľom investičného poradenstva je posúdiť investorovu životnú situáciu a navrhnúť mu najlepšie bezpečné riešenie v  rámci trhových možností. Samozrejmosťou poradenstva je posúdenie klientovej tolerancie rizika.

  Prečo využiť služby investičného poradcu?

  Vieme, že nesprávne finančné rozhodnutia majú veľký vplyv na váš majetok. Služba investičného poradcu spočíva vo vybratí bezpečných investičných nástrojov pre klientove ciele a poskytovaní prvotriednej starostlivosti. Investičný poradca zastupuje takto klientove najlepšie záujmy.

  Ako určím, či je investičný poradca odborník?

  Kvalitu u investičného poradcu spoznáte hlavne podľa odborných znalostí. Samozrejmosťou musia byť certifikácie NBS, prax v sektore a pozitívne recenzie. Odborné znalosti častokrát závisia aj od spoločnosti, pre ktorú investičný poradca pracuje. Za našimi znalosťami stoja pevné základy a odborné znalosti spoločnosti PROSIGHT Slovensko.

  Kto je investičný poradca a kto je investičný sprostredkovateľ?

  Ľudskou rečou povedané tam veľký rozdieľ nie je. Sprostredkovatelia môžu taktiež podľa zákona za odmenu poskytovať aj investičné poradenstvo. Podľa zákona však sprostredkovateľ dostáva odmenu od finančnej inštitúcie a poradcu platí klient navyše ku finančnému produktu. Obaja sú povinní podľa zákona konať čestne, pravdivo a v súlade s najlepšími záujmami klienta.

  Koľko stojí stretnutie a aká je cena za investičné poradenstvo?

  Stretnutie a konzultácie sú zadarmo. Investičné poradenstvo je poskytované na základe cenníka, ktorý sa odvíja  hlavne od výšky platby a investičného horizontu. Hlavným nákladom za služby investičného poradenstva je priebežný poplatok vo výške 0,8 až 1% ročne. Požiadajte o predbežné vyčíslenie služby a dohodnite si s nami nezáväznú konzultáciu.

  Je možné využiť služby investičného poradcu online?

  Áno, všetky finančné služby od hypoték, cez poistenie až po investície vieme realizovať aj formou online videohovoru. Pre dohodnutie konzultácie si na našej stránke jednoducho vyberiete deň a čas konzultácie. Následne vám emailom potvrdíme stretnutie. Online poradenstvo štandardne prebieha cez Google Meet, no v prípade, že vám to nevyhovuje, použijeme iný spôsob.

  Poskytujete investičné poradenstvo v Košiciach alebo aj na celom Slovensku?

  Naša spoločnosť má pobočku v meste Košice, avšak investičné poradenstvo poskytujeme klientom po celom Slovensku. V niektorých prípadoch a termínoch máme možnosť vycestovať a osobne sa s klientmi stretnúť, v ostatných si s nimi dohadujeme online konzultáciu formou videohovoru.

  Mohlo by vás zaujímať

  Financie   ● Hypotéky   ● Poistenie